15 listopada 2013

Projekt SAMO SIĘ motywuje. Tydzień pamiątek! Albumy, pamiętniki, pudełka. To wszystko uwielbiam! Chomikuję wszystko co tylko się da, a odkąd jestem mamą miłość do wspomnień zyskała na sile. Nie ma dnia, żebym czegoś nie zapisała, nie schowała do pudełka no i zdjęcia!

Dzisiaj będzie właśnie o zdjęciach. Zdjęciach, kiedy Majuszka miała, mam nadzieję dosyć przytulną i ciepłą kawalerkę oraz  kilka chwil po przeprowadzce. W końcu wzięłyśmy się do roboty - pisałam, że projekt motywuje. 


Album kupiony sto lat temu, w końcu się wypełnia. Wypełnia, bo w połowie Majuszka nabrała ochoty na dynię z ziemniakami. 


Myślałam, że Dziewuszka ma, nie będzie zainteresowana wklejaniem zdjęć. Zaskoczenie! Uważanie obserwowała i uśmiechała się, kiedy opowiadałam o zdjęciach. Parę z nich niepostrzeżenie zostało pogniecionych i poślinionych, ale co tam! Spędziłyśmy bardzo miłe babskie chwile.

Nie mogę się doczekać dnia, kiedy Majuszka siedząc mi na kolanach palcem będzie pokazywała i krzyczała "to ja mama to ja!". ;)

To wszystko dla niej. Nasza kolekcja wspomnień. 


ps To nie wszystko! Mamy jeszcze kilka pomysłów jak kolekcjonować wspomnienia!

Pozdrawiam,
Katjuszka