16 listopada 2013

Kolejny dzień z projektem SAMO SIĘ i pamiątkami. Tydzień pełen wspomnień, uwielbiam! Pisałam wczoraj, że jestem wspomnieniowym chomikiem.

Każda Mama ma pudełko wspomnień swojego Maleństwa, mamy i my! W starym już nie było miejsca więc powstało nowe, po pudełku po butach. Bawiłam się w plastyka. Zadowolona z efektów bardzo, chociaż tam coś odstaje, a tam krzywo. Z niedowierzaniem oglądałam całą zawartość majuszkowego pudełka wspomnień. Pierwsze ubrane śpioszki i body. Takie maleńkie!? Nie wiem czy je kiedyś Majuszce oddam! :) 


Pamiętnik. Powstał kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży. "Witaj Maleństwo" i pierwszy wpis z 19 października 2012. Piszę do dziś. Zaznaczałam nawet centymetry Majuszki kiedy miała 7 tygodni, 12... :) Zaczynając pisać postanowiłam, że pamiętnik Majuszka dostanie na swoje 18 urodziny. Mam nadzieję, że nie jeden pamiętnik a pamiętniki. 


Ale do czego będę wracać jak już Majuszka skończy to 18 lat!? Od tego mam kalendarz. Staram się codziennie coś zapisać. Rzeczy dobre i złe. Co Majuszka miała ubrane, co robiłyśmy, jaki miała humor. Przewracanie kartek wstecz wzrusza! 


Pozdrawiam,
Katjuszka