9 lipca 2014

O rozmyślaniu


Niemożliwe. Nie ogarniam. Z malutkiej Mai, zrobiła się dziewczynka. Tak strasznie szybko. Nawet nie wiem kiedy. Dziewczynka uśmiechnięta, rozgadana, zachwycająca się wszystkim. Pamiętam jak rok temu spacerowałyśmy po parku. Przesypiała cały trzygodzinny spacer. Dzisiaj spaceruje ze mną za rękę. "Czyta" książki. Bawi się w piaskownicy i szaleje na placu zabaw. Je ze mną śniadanie, obiad i kolacje i codziennie zachwyca nowymi umiejętnościami. Nie mogę w to wszystko uwierzyć. Niesamowite jest też to, że z każdym dniem jest coraz ciekawiej. Coraz lepiej, a ja myślałam, że to niemożliwe. 

  
Pozdrawiam
Katjuszka


20 komentarzy :

 1. Najlepszy czas, spacerowy, odkrywczy, niezmiennie zadziwiający. Z roztkliwieniem wspominam ten okres macierzyństwa. Maja jest taka słodka, tak cudownie ujęta w kadrach. W każdym jej spojrzeniu widać, że świat w oczach dziecka jest monotematycznie piękny!

  OdpowiedzUsuń
 2. prześliczna dziewuszka się zrobiła z Majeczki,taka już dorosła jaaacie!:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowna dziewuszka :-D pozdrawiamy ania i olinka

  OdpowiedzUsuń
 4. czuję się podobnie:) jednak z jednej strony mam wrażanie, że minęły wieki od kiedy Hania była malutka, z drugiej nie wiem kiedy to zleciało:) prawie 9 miesięcy! raczkuje, gada, wstaje, robi psikusy i śmieje się z nich w głos :) Cud. Nie pamiętam tez już jak to mogło być bez niej.
  Maja cudna, na jednych zdjęciach mam wrażenie, ze skóra z Ciebie zdjęta, na kolejnych, że absolutnie niepodobna, że cały tata! ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudowna z niej dziewczynka, no cudowna.

  OdpowiedzUsuń
 6. To niesamowite jak ona się zmienia! A trafiłam do Was, gdy miała trzy miesiące:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Czas szybko leci :) I dokładnie mam takie same odczucia, to jest piękny czas... Maja cudowna :)))

  OdpowiedzUsuń
 8. A co dopiero Ja mam powiedzieć?;)

  Białe sandały chyba nie deptane jeszcze ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. o jaaa białe Emelki :D Śliczne, ale zrób im dużo zdjęć dopóki są białe ;) My też w Emelach biegamy :)
  Iwona

  OdpowiedzUsuń
 10. Też nie mogę w to uwierzyć, że z naszą córką już żartujemy, pertraktujemy, rozmawiamy.... że jest już dziewczynką i ma coraz żywsze chochliki w oczach :) Fajne te nasze córki, że tak sobie rosną :))

  OdpowiedzUsuń
 11. Jaka ona jest śliczna, cała mamusia:) i te oczka:)

  http://nataliamumtobe.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń
 12. Prześliczna jest, no piękna:) od kiedy mam dzieci to się tak wzruszam, że oglądam te twoje piękne zdjęcia i łezki mi lecą:) ten wasz blog jest tak niesamowity jak nie z tego naszego codziennego Świata, pozdrawiam mama Zosi i Adasia też Kasia:)

  OdpowiedzUsuń
 13. Przepiękna Dziewczynka i ta sukieneczka, szczególnie te wykończenia na rękawkach :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Ale zazdroszczę, możesz Majuszkę wypuscić w takie piękne plenery i szaleć z aparatem. Moją Polkę mogę tylko w wózku, albo na czyichś rękach fotografować. Pięknie jest tak patrzeć na dzieci :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Ślicznie Maja wygląda :) Sukienka też z SH? Jak pięknie by dziecko wyglądało w takiej do chrztu!! pozdrawiam Aśka

  OdpowiedzUsuń
 16. coraz większa jak na drożdzach :)

  OdpowiedzUsuń