3 listopada 2014

O pięknych rzeczach


Pod koniec września odwiedziłam z Majuszką Targi Designu i Mody. Poślubiony leczył się z choroby, a my zrobiłyśmy sobie babskie popołudnie. Wróciłyśmy z nich z doskonałym humorem i nową sukienką. Tym razem sukienką dla mnie. Na stoisku z OSTEMPLUJ SIĘ spędziłyśmy najwięcej czasu. Pierwszy raz miałam możliwość obejrzenia tych ubrań. Dla mnie osobiście wyjątkowych. Ola, jedna z twórczyń OSTEMPLUJ SIĘ to moja przyjaciółka. 


OSTEMPLUJ SIĘ to dziecko Oli i Karoliny. Jaka jestem dumna z moich dziewczyn! Marka powstała wyjątkowo. Karolinie przyśnił się sen. Pewnie jeszcze w piżamie zaczęła wycinać stemple z ziemniaka. Udało się, a sen stawał się coraz bardziej realny. Ziemniaka zastąpiły profesjonalne, specjalnie zaprojektowane stemple. Dwie dusze artystyczne. Architektki krajobrazu. Postanowiły zaryzykować i stworzyć swój własny wyjątkowy 'ogród'.  

Stemplowanie ubrań to rzecz, która je wyróżnia. Opatentowana technika zdobienia, do której wykorzystywane są najlepsze farby  do tkanin.  Sprawia to, że wzory nie spierają się, ani nie niszczą. Kolor jest trwały i nie blaknie. Wszystkie ubrania szyte są własnoręcznie. . Wykorzystywane są tylko polskie tkaniny. 

Sukienek, bluz, koszulek wciąż przybywa. Na Targach było tyle wieszaków, że nie mogłam się zdecydować. Wszystkie ubrania OSTEMPLUJ SIĘ  idealnie trafiają w mój gust. 


W końcu podjęłam decyzję. Szara bawełniana sukienka ze stemplowym rowerem. Moja ulubiona sukienka w szafie. Na lato do tenisówek. Na jesień do ciepłych rajstop. Nie mogę doczekać się, aż w szafie zagości podobna wersja z długim rękawem. 

Uwielbiam takie odważne kobiety jak Ola i Karolina. Inspirują do działania. Pokazują, że jeśli się bardzo chce to wszystko jest możliwe. Trzymam za nie kciuki. Cieszę się z ich każdego sukcesu. Bo OSTEMPLUJ SIĘ zajmuje wyjątkowe miejsce w moim sercu. Tym bardziej, że są to naprawdę wyjątkowe ubrania. 

Pozdrawiam
Katjuszka

8 komentarzy :

 1. Oj znam, znam :) Zwłaszcza, że to rodzima "śląska" firma :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam proste szare sukienki. W tym roku koniecznie kupiłam dresową :) Może też ją pokażę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Prześliczna i bardzo oryginalna sukienka :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Troszeczkę wygląda jak piżama :) Ale chyba musi być wygodna!

  Natalia

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam kilka ubrań OSTEMPLUJ SIĘ są super i w moim guście:) Dziewczyny pozytywnie zakręcone:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Sukienka świetna!
  Kasiu pewnie milion razy to pisałaś, ale zapytam jeszcze raz. Jaki masz obiektyw i jakiego programu używasz do obróbki zdjęć?

  OdpowiedzUsuń